Kayseri Göçmen İş Makinaları Kursu

Kayseri bölgesinde hizmet veren İş Makinaları kursumuz ile siz değerli İş Makinası Operatörlük Belgesi almak isteyen kursiyerlerimize geniş iş makinalarımız ile hizmet vermekteyiz; Kayseri bölgesinde İş Makinası Ehliyet ve İş Makinası Operatörlük Belgesi sağladığımız hizmetler; Bekoloder İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Loder İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Forklift İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük […]

KURSUMUZA KAYIT OLMAK İSTEYEN ADAYLARIN DİKKATİNE

2021 – EKİM AYI KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. 10 Ekim tarihine kadar; -2 Adet Biyometrik Fotoğraf -Diploma/Öğrenim Belgesi -Sağlık Raporunu alıp kursumuza uğrayarak sizde alanında uzman personeli ve usta öğreticileriyle sadece ehliyet vermeyi değil, araç sürüşünü en ince ayrıntısına kadar size öğretmeyi hedefleyen kursumuza kayıt olabilirsiniz. Detaylı bilgi için 05412703377 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

İş Makinesi Yazılı Sınav Soruları

İş Makinesi Sınav Soruları 1- İş Organizasyonu İş Makinesi Sınav Soruları 2 – İş Öncesi Hazırlık İş Makinesi Sınav Soruları Cevap Anahtarı Bütün iş makineleri için ortak yazılı sınav soruları bunlardır. Bu sorulara çalışmanız yeterli olacaktır. İyi çalışmalar dileriz.